Hakkımızda

EMU BAHARAT

Baharat sektörünün öncü kuruluşlarından olan Emu Baharat, 2014 yılında Bursa Nilüfer ilçesinde 100 m² bir alanda üretimine başlamıştır.

Hakkımızda

Baharat sektörünün öncü kuruluşlarından olan Emu Baharat, 2014 yılında Bursa Nilüfer ilçesinde 100 m² bir alanda üretimine başlamış olup şuan 2000 m²’yi aşan üretim, dolum ve paketleme tesislerinde sizlere en doğal ve en taze olan ürünleri ulaştırmak için hizmet sunmaya devam etmektedir.

Sağlıklı, lezzetli ve kaliteli ürün sunmayı kendine amaç edinen Emu Baharat, bu hizmetlerini hijyenik, kaliteli dolum ve paketleme parkuru ile hizmetinize sunmaktadır.

Emu Baharat kurulduğu günden beri hijyen, sağlık ve kalite ilkelerinden asla ödün vermeyip, tüm kontrollerine üretim öncesinden başlayıp ve ürün tüketiciye gidene kadar devam etmektedir.

Kurulduğu tarihten kısa bir süre sonra, üretimini kuvvetlendirmek üzere doldurma makinalarının da temini ile daha iyi bir baharat ve gıda markası olarak tüketicinin değişen ihtiyaçlarını mükemmel lezzet anlayışı ile karşılayan Emu Baharat, sağlıklı, lezzetli, kaliteli, prosedürlere uygun olarak sürdürmektedir.

En iyi ve en değerli ürünlerin üretimini sağlamayı kendine misyon edinmiş olan Emu Baharat, ISO 22000:2005 prosedürleri ile tüketicinin damak zevkine uygun ürünler üretmeye devam ederken, vizyonunda önceliği müşteri memnuniyeti olarak belirlemiştir.

İşte bütün bu hassasiyet, Emu Baharat markasının daha ilk anda akla “ kalite ve güven ”i getirmesinin başlıca sebebidir.

Sertifikalarımız